עיסוי רפואי - עיסוי הוליסטי

אייל ליצקי ,שמעון לוי מוסן

 

מה הוא קורס עיסוי רפואי

עיסוי הוא אמצעי שמאפשר לאדם להגיע למיצוי היכולות הפיזיות שלו במהלך התפקוד היום יומי. רוב העיסויים מטרתם  לגרום לתחושת רגיעה ונינוחות  ולעורר את זרימת הדם בגוף המטופל. עיסוי רפואי , תפקידו  לטפל בשרירים הקרובים למקור הבעיה או הכאב בגוף.

 

עיסוי רפואי מתבצעת הנעה של הרקמות הרכות, וזו יוצרת תגובות במערכות הגוף השונות: עצבים, נשימה, שרירים, לימפה וכלי הדם. תנועות העיסוי יוצרות חימום מקומי, הפחתה בכאב והרגעה. עיסוי רפואי מוכר כטכניקת טיפול יעילה ומומלץ לאלו העוסקים בתחומי הרפואה והטיפול  בכדי להעשיר ידיעותיהם. קורס עיסוי רפואי כולל בחובו ידע מעמיק אודות סוגי העיסויים השונים, טכניקות העיסוי השונות, עבודה מעשית ותצפיות. במכללת תלתן - לימודי רפואה משלימה מוצע קורס עיסוי רפואי כחלק מלימודי הכשרת מעסים.
 


לימודי עיסוי הוליסטי

בניגוד לעיסוי הרפואי בו מטרת הטיפול היא לשחרר כאב, העיסוי ההוליסטי תפקידו לעורר זרימת דם ולגרום לתחושת רגיעה ונינוחות אצל המטופל.


לימודי עיסוי הוליסטי ניתן לרוב ללמוד ברוב המכללות לרפואה משלימה כחלק ממערך לימודי עיסוי. בעיסוי ההוליסטי משתמש המטפל במגע גופו על מנת לגרום למטופל תחושת נינוחות ורגיעה. כחלק מלימודי העיסוי ההוליסטי במכללת תלתן ילמד התלמיד כי עיסוי הוליסטי מעבר לתחושות הנעימות שהוא אמור ליצור אצל המטופל יכול לפתור בעיות שונות כגון: בעיות שרירים, יציבות, ליקויים במערכת החיסונית, קשיי תפקוד במערכת הלימפה, כאבים הנובעים ממתח ולחץ נפשי ועוד.
 

הכשרת מעסים

חשוב לוודא כי המטפל בו בחרנו לעבור עיסוי כזה או אחר עבר הכשרת מטפלים מתאימה. דילים לספא בעידן המודרני יש מספר רב של מקומות המציעים הכשרת מעסים בדרגות למידה שונות, כמו כן ישנם מעסים שכלל לא עברו הכשרה אך בכל זאת עוסקים כמעסים. אם ברצוננו  כי עיסוי רפואי שנקבל יהיה מקצועי ומדויק חשוב שנוודא כי המעסה בו בחרנו עבר הכשרה מתאימה במקום מקצועי, מעסה אשר עבר הכשרה לרוב לא יתבייש בה אלא יישא אותה בגאון.

 

במידה ואנו מעוניינים ללמוד קורס עיסוי הוליסטי מומלץ להירשם ללימודים במכללת תלתן , המכללה המובילה לטיפול במגע אשר תיתן לכם את ההכשרה הטובה ביותר בתחום.

 

התעודה הנירכשת בסיום הקורס במכללת תילתן מוכרת על ידי איגוד המעסים הישראלי לדרגת בכיר!!

 

הזמנה לשיעור דוגמה!!

 

 


שם המנחה: אייל ליצקי ,שמעון לוי מוסן

מבנה הקורס: 40 מפגשים , כל מפגש 4 שעות לימוד אקדמאיות

תעודה מוענקת: מעסה בכיר ופירוט טכניקות העיסוי

פירוט נוסף: ניתנת הכוונה מקצועית