אירידיולוגיה - קורס לימודי אירידיולוגיה

 

 

קורס לימודי אירידיולוגיה - מה זה אירידיולוגיה ?

אירידיולוגיה זו שיטת טיפול ברפואה משלימה לצורך אבחון רפואי באמצעות קשתית העין  ולזהות בעיות בריאותיות שונות . מקור המילה אירידיולוגיה הינו מן השפה היוונית ופירושו תורת הקשתית. קשתית העין של כל אדם שונה ומיוחדת במינה, הקשתית מאפיינת את מצבו הנפשי, הרגשי והבריאותי של האדם .באמצעות הסתכלות על הקשתית ניתן לאבחן ולראות לתוך  נבכי האדם.


על פי מטפלים בשיטת אירידיולוגיה , כל אזור בקשתית העין מקושר ישירות לאבר אחר בגוף, ובאמצעות תצפית והסתכלות על קרנית העין שינוים בתכונות האזור, צבעו וצורתו ניתן להצביע על מחלות ובעיות באזורים שונים בגוף. כך למשל עין בגוון כתום יכולה להצביע על נטייה לסוכרת.


רבים בוחרים לעבור בדיקות באמצעות אבחון ותצפית על העין שכן  הטיפול איננו כרוך בכאב או מגע. לימודי אירידיולוגיה ניתן ללמוד במסגרת קורס אירדיולוגיה המוצע במכללות שונות לרפואה משלימה וביניהם מכללת תילתן - מכללה לרפואה משלימה מהמובילות בישראל .
 


דגשים בהרשמה לקורס אירדיולוגיה.

בעת ההרשמה לקורס אירדיולוגיה , חשוב לשים לב שהתכנים המוצעים בתוכניית הקורס, הינם מקיפים ומקצועיים. מכללת תלתן לרפואה משלימה , מציעה קורס לימודי אירדיולוגיה הכולל מידע מעמיק על אנטומיית העין ומחלות עיניים שונות. כמו כן ,במסגרת הקורס במכללת תילתן לומדים לאבחן מחלות שונות על פי קשתית העין, תזונה לקויה ועוד. 

 

במהלך קורס אירדיולוגיה ניתנים הסברים מעמיקים על צבעים וצורות במבנה העין. בסיומו של הקורס התלמיד יוצא עם ידע מעמיק ומקיף ויש ביכולתו לזהות על פי הסתכלות ומבט בעינו של המטופל נטייה למחלות ותחלואים שונים. בין אם מדובר במחלות עור, עצבים, אף אוזן גרון, בעיות במערכת הנשימה, במערכת העיכול ועוד. חשוב לשים לב שהמקום בו בחרתם ללמוד הוא מקום מוסמך והקורס מועבר ע"י מורה מוסמך ומקצועי.

 

 

 

 

ראה עוד אודות קורסים נוספים של מכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה

שם המנחה:

מבנה הקורס:

תעודה מוענקת:

פירוט נוסף: