אודות

מכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה

מכללת תילתן הוקמה  מתוך צורך להעמיק את הידע בתחומי הרפואה המשלימה וכדי להכשיר מטפלים בטכניקות טיפול שונות, טכניקות בהן יעסקו  ויסייעו לציבור.  על מנת להכשיר תלמידים בתחומי הרפואה המשלימה, מעבירה המכללה הרצאות וקורסים בתחומים שונים. בוגרי המכללה יוצאים עם  תעודות הכשרה בהתאמה למסלול שסיימו וההתמחות שעברו. ישנם קורסי רפואה משלימה הניתנים במסגרת המכללה ומשכם  שנתיים, עם זאת ישנם קורסים קצרים של שנה.


הקורסים מורכבים מידע בסיסי אודות כל שיטת טיפול לאחריה ניתנים דוגמאות וטכניקות טיפול שיכולות לסייע למטפל בזמן הטיפול ולבסוף ניתנת הזדמנות להתנסות מעשית. חלק מהקורסים משולבים בהתנסות מעשית בקליניקות ומרפאות פרטיות וציבוריות. כל תלמיד מקבל יעוץ והכוונה אישית לפני ההרשמה ללימודים ובזמן הלימוד. 


 לימודי רפואה משלימה

בין מסלולי הלימוד במכללת תלתן  ניתן למצוא את הנטורופתיה, פסיכותרפיה הוליסטית, רפלקסולוגיה, עיסוי משולב ועוד...

 

בין הקורסים אותם ניתן ללמוד במכללת תלתן ניתן למצוא קורסים כגון:

 


לימודי עיסוי: עיסוי הוליסטי, עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, לומי לומי ועוד טיפולים שונים ומגוונים. מכללת תלתן היא מכללה לרפואה משלימה

 

 

 

 

הלימודים במכללת תלתן כוללים מידע רב ומעמיק, בוגרי המכללה מקבלים בסיום הקורס או לימודי המגמה תעודות הסמכה מטעם המכללה אשר מקנות למטפלים הוכחה רשמית לידע שצברו בתחומי הטיפול השונים.
 
כיום בעידן החדש בו גוברת תודעת הציבור לכוח והיכולת שיש לטיפולי הרפואה המשלימה, ישנם מספר רב של מקומות המכשירים מטפלים בתחומים כאלה ואחרים. מכללה אחת שמאגדת תחתיה את כל הטיפולים בתחומי הרפואה המשלימה היא האידיאל. תמיד אפשר להמשיך וללמוד עוד ועוד סגנונות טיפוליים, כמו לימודי פיסכותרפיה הוליסטית . תמיד אפשר לקבל מידע במהלך קורס בתחום אחד על
קורסים אחרים.

 

למרות היותה של מכללת תילתן - מכללה לרפואה משלימה - מוסד לימודי,  נותנת מכללת תלתן  לתלמידיה  הרגשה ביתית ונינוחה לפני בזמן ואחרי הלימודים. תמיד אפשר לחזור ולהתייעץ עם המרצה במכללה או עם הנהלת המכללה. מכללת תלתן - המובילה ללימודי רפואה משלימה!