קורס אינטלגנציה רגשית

אורי שקד

 

 

אינטלגנציה רגשית לעסקים - E.Q.B - איך לשווק את עצמך בגישה הוליסטית

 

איך להפוך למטפל מצליח?  סודות הקמת ושיווק העסק המודרני במרחב הוויטואלי!

הקורס היחיד המביא ומשלב את עולם האינטליגנציה הרגשית בעולם העסקים - לימודי אינטלגציה רגשית בניהול והקמת עסקים בגישה הוליסטית ומקנה כלי מכירות , ניהול ושיווק מתקדמים, מודרניים ויישומיםם להקמת העסק שלך החל משלב ההקמה ועד תחזוקתו השוטפת.

קורס אינטלגנציה רגשית - ייחודי המשלב אלמנטיים יישומיים מעולם ההוליסטיקה, הפסיכולוגיה, הכרת הטבע האנושי, עולם העסקים והאינטרנט הנלמד במכללת תילתן - מכללה לרפואה משלימה :

  • גיוס לקוחות - למד כיצד להכיר ולגייס את הלקוחות שלך.
  • הכר שיטות שיווק העסק מתקדמות בעולם הדיגיטלי-אינטרנט, סלולאר, רשתות חברתיות(פייבוק, טוויטר ועוד..)
  • יצירת זהות שיווקים ומיתוג בעידן המודרני מול תחרות.
  • "בידול" ו"מיצוב" – במה אני שונה משאר המטפלים.
  • כיצד שונה שיווק מטפלים משיווק מוצרים אחרים.
  • בניית אתר אינטרנט וקידומו.
  • דרכי פרסום שונות.


איך לשווק את עצמך ? כיצד הופכים ממטפל מקצועי טוב למטפל מצליח ורווחי ?

קורס לימודי אינטלגנציה רגשית חדש וייחודי זה בא לתת מענה לקהילת המטפלים בישראל, כי לא מספיק לדעת לטפל - צריך לדעת גם כיצד לשווק ולמכור את עצמך.


מטפלים מוסמכים ומטפלים שבדרך ניצבים בפני מספר דילמות – הם מסיימים את ההכשרה הלימודית אך אין בידיהם את הכלים המעשיים להקים עסק, והקמת קליניקה היא עסק לכל דבר. ולעיתים אף מורכב יותר. על מנת להקים קליניקה מוצלחת יש להשקיע במוצר המרכזי – אתה! 

 


אישיות המטפל היא המוצר המרכזי ויש ללמוד כיצד לבנות אותה כמותג מנצח, כיצד לבדל אותה מול התחרות ושאר המטפלים שבחוץ. כיצד להבליט את היתרונות שבמוצר (אתה..) כל זאת לא ניתן לעשות היום מבלי להתמצא בשיטות השיווק הדיגיטליות החדשות – אינטרנט וסלולאר. אנטלגנציה רגשית יכולה לסייע במגוון דרכים, ואפילו בחיים המקצועיים. גם קורס הייטק יכול לעשות שימוש בסוג כזה של אנטלגנציה אפילו שמדובר  בעבודה ממוחשבת בעיקרה.
כי שם נמצאים הלקוחות שלך. ולכן גם אתה חייב להיות שם. 

שיטת ה- E.Q.B מביאה לראשונה את עולם האינטליגנציה הרגשית אל עולם הניהול, העסקים והמרחב הוירטואלי! במסגרת שיטה זו נלמד דרכים חדשות ומתקדמות כיצד להתנהל בצורה חכמה מול לקוחות פוטנציאליים וקיימים, כיצד להות את החושים הדומיננטים שלהם, כיצד לייצר עימם קרבה במהלך שיחת מכירה, נבין מהם מהם הגורמים המניעים אותם וכיצד נוכל לטפל בהתנגדויות למכירה ("יקר לי... "אני לא באמת צריך טיפול") וכיצד לפגוש ולתקשר איתם היכן שהם "מבלים" – פייסבוק, טוויטר, אימייל ועוד. זוהי המציאות החדשה.

קורס אינטלגנציה רגשית – המטופלים שלך במרחק קליק אחד בלבד.

 

 

 

 

ראה עוד אודות קורסים נוספים של מכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה

שם המנחה: אורי שקד

מבנה הקורס: 14 מפגשים, כל מפגש 4 שעות אקדמאיות.

תעודה מוענקת:

פירוט נוסף: