כירולוגיה - קורס כירולוגיה קריאה בכף היד

שמואל זלוטניק

 

 

 

 

 

  

 

מה זה כירולוגיה ?

 

כירולוגיה היא תורת הקריאה בכף היד. שיטת האבחון באמצעות כף היד התגלתה כבר בהודו העתיקה . כירולוגיה למעשה מתחלקת לשניים, האחד הינו כירונומיה- מבנה היד עצמה, עובי האצבעות, אורכן, גודלן והמרקם שלהן .על פי הכירונומיה ניתן ללמוד על אופי האדם, אישיותו, תכונות נסתרות, הפוטנציאל הגלום בתוכו ועוד.

 

 


החלק השני ממנו מורכבת חוכמת כירולוגיה הינו הכירומנטיקה- חקר הקווים בקו היד ממנו ניתן ללמוד על המשך החיים ועל  הצלחה בתחומים השונים.
 
מטפלים בתחומי הרפואה הקונבנציונאלית ורפואה המשלימה , מאמנים אישיים ועוד בוחרים להעשיר את הידע הרפואי והטיפולי שלהם בלימודי כירולוגיה . לימודי כירולוגיה ניתן ללמוד במוסדות לימוד רבים אך חשוב לבחור מוסד לימודים מקצועי שילמד אתכם לימודי כירולוגיה מקיפים ויקנה לכם את כל הכלים הדרושים לפענח באמצעות כף היד מקרים שונים של אנשים שונים. השימוש בחקר כף היד יכול לסייע לכל אדם בכלל ולאנשים העוסקים בעבודתם בפענוח ובניסיון לעזור למטופלים. כף היד טומנת בתוכה סודות שלעיתים האדם עצמו איננו מודע אליהן או מכחיש את קיומן.

 

 


במכללת תלתן - לרפואה משלימה מוצע קורס ללימודי כירולוגיה המועבר ע"י כירולוג מנוסה .

 

 

קורס כירולוגיה דיאגנוסטית 

 

בניגוד לקריאת כף היד הרגילה , כירולוגיה דיאגנוסטית מאגדת תחתיה כמה נושאים שונים המסייעים בזיהוי ,אבחון, ובטיפול בעיות רבות .הכירולוגיה ההוליסטית לא מתמקדת בקריאת העתיד אלא בקריאת המצב הקיים או בדברים שהתרחשו בעבר ובניסיון לפתור אותן.

 

 

 

 

 

קורס כירולוגיה דיאגנוסטית יכול לסייע בפענוח מצבו הבריאותי של האדם באמצעות הסתכלות ומגע בכף היד שלו בלבד. בקורס הכירולוגיה ההוליסטית  בתלתן לומדים כי לכל חלק בכף היד תפקיד וכי צבע כף היד, מבנה הציפורניים, מרקם כף היד,הטמפרטורה, וכל סממן אחר מעיד על דבר מסוים. אם אתם עדיין לא בטוחים בדיוק מה תרצו ללמוד אבל יודעים שתחום הרפואה המשלימה מושך אתכם - קורס NLP יכולים לפתוח אתכם לתחום שיאפשר לכם להעצים את החים של המטופלים שלכם ואף את שלכם.

 

 


אצבעות ארוכות למשל שייכות לאנשים בעלי אינטואיציה חזקה, רוחניים, שמצליחים להשיג את מטרותיהם. אצבעות ארוכות נחשבות לכאלה כאשר האמה היא באורך כף היד.

 

 


לאגודל חשיבות מיוחדת ומכרעת בניתוח כף היד. האגודל מצביע על כוחו וחיוניותו של האדם, אגודל ארוך יחסית יכול להצביע על אדם רגיש, חזק וחסין נפשית.
 
במסגרת לימודי קורס כירולוגיה הוליסטית במכללת תלתן תקבלו הכשרה לעסוק, לייעץ ולאבחן אנשים ובעיות באמצעות כף היד. מדע וחקר כף היד הוא מעניין במיוחד ומומלץ לכולם.

 

 

 

 

 

 

ראה עוד אודות קורסים נוספים של מכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה

שם המנחה: שמואל זלוטניק

מבנה הקורס: 28 מפגשים,כל מפגש 4 שעות לימוד אקדמאיות

תעודה מוענקת: מטפל מוסמך בכירולוגיה

פירוט נוסף: עבודת הגמר מציגה CASE STUDY שכל תלמיד מכין במהלך תקופת הסאטז'.