קורסים רפואה משלימה

 

 

לימודי קורסים ברפואה משלימה תחום הרפואה האלטרנטיבית התפתח ותפס תאוצה בשנים האחרונות. כיום ניתן למצוא רבים המעוניינים לעסוק כמטפלים בתחום הרפואה האלטרנטיבית ולכן  ללמוד את תחומי הטיפול השונים לצרכי העשרת ידיעותיהם האישית ומיומנויותם הטיפולית. לצורך כך יש לעבור הכשרה  מתאימה בקורס כזה או אחר מן הרפואה משלימה. מכללת תילתן - לימודי רפואה משלימה היא המקום המתאים ביותר ללמוד את  תחום הרפואה האלטרנטיבית. מכללת תלתן היא מהמכללות המובילות בתחום לימודי קורסים ברפואה משלימה , במכללת תלתן היצע רחב ומגוון של קורסים ברפואה משלימה , ניתן ללמוד במכללה קורסים שונים כגון: קורס ארומתרפיה , קורס קוסמטיקה טבעית , קורס כירולוגיה , קורס לימודי הרגלי אכילה נכונה, קורס עיסוי רפואי / הוליסטי , קורס רייקי , קורס דמיון מודרך , קורס פרחי באך , קורס צמחי מרפא , קורס דיקור סיני , קורס ללימוד שיאצו , קורס רפלקסולוגיה , קורס אירדיולוגיה , קורס עיסוי שוודי , קורס עיסוי אירוודי , קורס הילינג אנרגטי ועוד.  

 

הרשמה לקורס רפואה משלימה במכללת תלתן: הקורסים במכללת תלתן מועברים על ידי מיטב המרצים והמנחים בתחומי הרפואה האלטרנטיבית. מעבירי הקורסים הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב. אורכו של כל קורס רפואה משלימה משתנה בהתאם לאופי הקורס, קצב הלמידה של הקבוצה ועוד. התעודה המונפקת לתלמידים בסיום לימוד הקורס ברפואה משלימה היא תעודת גמר מטעם מכללת תילתן , המעידה כי בוגר הקורס הוא בעל הידע הנדרש בתחום הטיפולי ואשר לו היכולת לטפל וללמד אחרים את שלמד. כך שלמעשה סיום קורס רפואה משלימה בהצלחה מקנה ללומדים בו את היכולת להתחיל לעבוד.חשוב  שתדעו כי במידה והינכם מעוניינים ללמוד מספר קורסים ברפואה משלימה יחד, ניתן ללמוד אותם במסגרת לימודי המגמות המוצעים במכללת תלתן.  כמו כן ישנם קורסים משיקים אשר התכנים של קורס אחד נלמדים בחלקם בקורס אחר לכן חשוב להתייעץ עם יועצת לימודים לפני ההרשמה לקורס. 

 

במכללת תלתן עומדת לרשותכן יועצת לימודים אשר נותנת לכם הכוונה ומענה בעת ההרשמה ולאחריה. ראו גם: לימודי אדריכלות.בין אם אתם מעוניינים ללמוד קורס בפרחי באך , קורס שיאצו , קורס עיסוי בארבע ידיים או קורס בדמיון מודרך ועוד..מכללת תלתן היא המקום הטוב ביותר בשבילכם. מכללת תילתן היא המקום הנכון ללימוד קורסים לרפואה משלימה . במכללת תלתן תקבלו את כל הידע הנדרש בצורה הקלה והנוחה ביותר.   הנכם מוזמנים להירשם לאחד מקורסי הרפואה המשלימה של מכללת תילתן - מכללה לרפואה משלימה