דמיון מודרך - קורס לימודי NLP

אייל מויאל

 

דמיון מודרך מה הוא:

 

דמיון מודרך הינו כלי בעל עוצמה רבה לתקשורת עם התת מודע.

תרגילי דמיון מודרך מאפשרים לנו התבוננות וטיפול מעמיק בנפש האדם. בשונה מהיפנוזה בה נכנס המטופל למצב הדמיון ואינו יכול לצאת ממנו ללא סיוע ועזרה של המטפל, בטיפול באמצעות דמיון מודרך המטופל שולט במצב ויכול לבחו לצאת ממנו בכל רגע נתון.

הטיפול באמצעות דמיון מודרך פחות מאיים ומרתיע מאשר היפנוזה ורבים נוטים לבחור בו כטיפול במצבים של בעיות פסיכולוגיות קלות.

 

תרגילי דמיון מודרך משתמש המטפל בשיטות שונות להרגעה והרפיה של המטופל. בנוסף נעשה שימוש בחושיו של המטופל על מנת לסייע לו לחדור אל מוחו ולהפעיל את הדמיון.

דמיון מודרך יכול לסייע במצבים כרוניים כגון לחץ דם גבוה , חרדות, פחדים, סטרס, מגרנות ועוד...

 

רבים נוטים להשתמש במטפל אשר עבר קורס דמיון מודרך כטיפול מרגיע לפני רגעים ברי השפעה כגון: לפני בחני הסמכה בתחום מסויים או תחרויות גורליות.

 

 

תכני לימוד קורס דמיון מודרך:

קורס לימוד דמיון מודרך  בו לומד המטפל כיצד לטפל במטופליו באופן פרטני או בקבוצה.

כמו-כן לומד המטפל מגוון רחב של תרגילי דמיון מודרך , כגון: איזון אנגיות בגוף, כיצד כל אדם באמצעות מחשבות ודמיון יכול לרפא את גופו, שימוש בכתיבה ככלי להבעת הקול הפנימי, עבודה עם דימויים ותמונות ככלי להבעת הקול הפנימי, ציור אינטואיטיבי כדרך לתיאור מצב הנפש ועוד טכניקות רבות.

קורס דמיון מודרך במכללת תילתן נלמדים שיטות לטיפול לעורות הדמיון אצל המטופל במצבים שונים כגון שיטת סילבה ,שיטת קיי ועוד.

 

 

בזמן הטיפול באמצעות תרגילי דמיון מודרך מתערבבים כל החושים של המטופל.

המטפל לומד במהלך קורס דמיון מודרך כיצד לסייע למטופל. בעת שהוא מפעיל את הדמיון: לחוש את הצבעים, להריח את הריחות,

לשמוע את הקולות ואף להרגיש את אותן הרגשות שחווה בסיטואציה המקורית אותה הוא מדמיין בזמן הטיפול.

במהלך קורס מכללת תילתן - מכללה לרפואה משלימה לומד המטפל כיצד לסייע למטופל לאבחן את עצמו במהלך החיים תוך הסתכלות מבחוץ על הבעייה.

 

 

 

טיפול דמיון מודרך פחות מאיים ומרתיע מאשר היפנוזה ורבים נוטים לבחור בו כטיפול במצבים של בעיות פסיכולוגיות קלות. בטכניקת הטיפול באמצעות הדמיון המודרך משתמש המטפל בשיטות שונות להרגעה והרפיה של המטופל. כמו כן ,נעשה שימוש בחושיו של המטופל על מנת לסייע לו לחדור אל מוחו ולהפעיל את הדמיון . דמיון מודרך יכול לסייע במצבים כרוניים כגון לחץ דם גבוה, חרדות, פחדים, סטרס, מגרנות ועוד. רבים נוטים להשתמש במטפל אשר עבר קורס דמיון מודרך כטיפול מרגיע לפני רגעים ברי השפעה כגון: לפני מבחני הסמכה בתחום מסוים או תחרויות גורליות. אתם רוצים להתחיל לימודי תואר ורוצים את ציון הפסיכומטרי הטוב ביותר שתוכלו להשיג? קורס פסיכומטרי אונליין יאפשר לכם לעשות זאת בקלות וביעילות.
 

תכני לימוד קורס דמיון מודרך :

קורס דמיון מודרך למד המטפל כיצד לטפל במטופליו באופן פרטני או בקבוצה,כיצד לאזן את האנרגיות בגוף וכיצד כל אדם באמצעות מחשבות ודמיון יכול לרפא את גופו. קורס הדמיון מודרך במכללת תלתן נלמדים שיטות לטיפול  לעוררות הדמיון אצל המטופל במצבים שונים כגון שיטת סילבה, שיטת קיי ועוד.

 

בזמן הטיפול באמצעות הדמיון מתערבבים כל החושים של המטופל, המטפל לומד במהלך הקורס כיצד לסייע למטופל בעת שהוא מפעיל את הדמיון: לחוש את הצבעים, להריח את הריחות, לשמוע את הקולות ואף להרגיש את אותן הרגשות שחווה בסיטואציה המקורית אותה הוא מדמיין בזמן הטיפול. במהלך הקורס במכללת תלתן למד המטפל כיצד לסייע למטופל לאבחן את עצמו במהלך החיים תוך הסתכלות מבחוץ על הבעיה.

 


 

היכן ניתן להירשם לתכנית לימודי דמיון מודרך :

מכללת תלתן מציעה קורס nlp לימודי דמיון מודרך מקיף אודות רזי הדמיון המועבר על ידי מטפל מוסמך ובעל ניסיון.
בקורס במכללת תלתן ניתנים דגשים חשובים אודות הדמיון המודרך. המטפל לומד כיצד לסייע למטופל לאחד בין הגוף לנפש וכיצד באמצעות איחוד זה, ניתן להגיע למיצוי הפוטנציאל האישי.

 

 

 

בואו להבטיח את מקומכם!!

 

ראה עוד אודות קורסים נוספים של מכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה

שם המנחה: אייל מויאל

מבנה הקורס: 28 מפגשים ,כל מפגש 3 שעות לימוד אקדמאיות

תעודה מוענקת: מטפל בדמיון מודרך

פירוט נוסף: חוויית הלמידה והטיפול. איך לטפל באמצעות המילים והדמיון.