סדנאות רפואה משלימה

סדנאות רפואה משלימה - מכללת תלתן .

במכללת תלתן מוצעות סדנאות רפואה משלימה  כגון סדנאות מדיטציה , סדנת עיסוי אינדיאני (אבנים חמות) וסדנאות עיסוי תינוקות ונשים בהריון. סדנאות מכללת תלתן קצרות יותר מקורסים אחרים המוצעים בשוק  והן לרוב נפרשות על פני מספר מועט של שיעורים. סדנאות רפואה משלימה המוצעות במכללת תלתן מועברות כולן על ידי מנחים מוסמכים, כל סדנה והמנחה שלה . מעבירי הסדנאות הינם מומחים בתחומם בעלי ניסיון רב.


סדנת טיפולים כסדנת מטפלים.

הסדנאות המועברות במכללה רובן ככולן יכולות לשמש הן כסדנת טיפולים לאלו המעוניינים בידע המועבר בסדנה על מנת להשתמש בו לשימוש אישי ו באופן עצמאי, והן לאלו המעוניינים ללמוד את רזי התחום ולעסוק בו כבמקצוע. כך למשל בסדנת המדיטציה המוצעת במכללת תלתן יכולים להיות נוכחים משתתפים אשר נמצאים משתמשים בסדנה כבסדנת טיפולים, הם הגיעו לסדנת המדיטציה על מנת ללמוד את רזי השיטה ולהיות מסוגלים לטפל בעצמם בעתיד לבד באופן עצמי. מנגד יכולים להיות נוכחים בסדנת המדיטציה גם משתתפים אשר משתמשים בסדנה  כסדנת מטפלים , הם נוכחים בסדנה על מנת לרכוש ידע בו הם ישתמשו כאשר יעבירו וינחו סדנאות מדיטציה ע"י מכללה לרפואה משלימה.


תכני הסדנאות :

התכנים המועברים בכל סדנת מטפלים הינם רבים כך למשל במסגרת סדנת המדיטציה רוכשים המשתתפים כלים רבים לביצוע מדיטציה, תנוחות, טכניקות שונות ועוד.

בסדנאות - עיסוי אינדיאני באבנים חמות למדים המשתתפים אודות האבנים, כיצד להשתמש בהם, היכן כדאי להניח אותם, מה תפקידם, כיצד לעסות את הגוף ועוד.

בסדנת עיסוי תינוקות למדים המשתתפים על מטרת העיסוי לתינוק, כיצד משפיע העיסוי על התינוק, דרכים ושיטות לעיסוי התינוק, דגשים חשובים בעיסוי תינוקות, כללי זהירות וכיצד לפתור בעיות שונות באמצעות עיסוי התינוק.

בסדנת עיסוי נשים הרות למדים המשתתפים כיצד לעסות את גוף האישה ההרה באופן שלא יגרום סכנה או נזק לעובר או לאישה ההרה, כיצד להסב הנאה לגוף האישה ההרה. וכמובן כיצד להפיג מתחים לפני ובזמן הלידה באמצעות עיסוי גופה של האישה.


הסדנאות המוצעות במכללת תלתן מקצועיות, מקיפות ומכילות ידע רב ומומלצות מאוד למעוניינים להשתתף בסדנה כחוויה אישית או למעוניינים בסדנה כסדנת מטפלים .בחרו עכשיו את הסדנא המתאימה לכם והירשמו!

 

ראו גם: סדנאות איפור