הילינג - תטא הילינג לימודים

אייל מויאל

 

 

מה זה תטא הילינג אנרגטי?

מקור המילה הילינג הוא מן השפה האנגלית ,מן המילה לרפא. הילינג אנרגטי הוא העברה של אנרגיות  טבעית בין המטפל למטופל, ללא שימוש בעזרים חיצוניים. במהלך הטיפול בהילינג לומד המטפל להכיר את עצמו נפשית, רוחנית ופיזית.

 

 

מה לומדים בקורס הילינג ?

קורס הילינג אנרגטי במכללת תלתן  - מכללה לרפואה משלימה לומדים שיטות טיפול באמצעות הילינג . במסגרת קורס הילינג לומד המטפל כיצד לחוש אהבה כלפי המטופל, כיצד לחוש את האנרגיות בגופו שלו וכיצד לסייע למטופל להכיר את עצמו טוב יותר. המטופל לומד את חשיבות השדה האנרגטי והצ'קרות, והשפעתן על האדם.


אדם המטפל באחרים באמצעות הילינג נקרא הילר .

 

בדרך כלל אנשים שאוהבים הילינג מתעניינים גם בנושא איכות הסביבה!


הילר - קורס תקשור - מטפלים הוליסטיים

כל אדם יכול להיות הילר . הוכחה לכך ניתן לראות שבעת כאב באזור מסוים בגופנו אנו מניחים את היד על המקום הכואב, רבים טוענים שמגע יד על הבטן למשל מרגיעה את הכאב, גם אם בפועל לא נעשית פעולה פיזית על ידי היד, הכאב נרגע מעט..


מטפלים הוליסטיים עוברים הכשרה ולומדים כיצד להשתמש באנרגיה בגופם, לזהות אותה ולהעצים אותה. יחד עם זאת במסגרת הכשרת הילר, לומד ההילר כיצד באמצעות תנועת כפות הידיים והנחתם על גוף המטופל ניתן לחוש את האנרגיות בגופו של המטופל.

היכן ניתן להירשם ללימודי הילינג

לימודי הילינג ניתן ללמוד במכללות לרפואה משלימה. מכללת תילתן מציעה קורס לימודי תטא הילינג כהילר .תוכנית הלימודים בתלתן מורכבת מהסברים מעמיקים אודות שיטת הטיפול, כוחן של האנרגיות, כיצד לזהות חסימות אצל המטופל וכיצד לטפל בהן. כמו כן, בקורס מתבצעים שיעורים מעשיים בהם יכול התלמיד לתרגל את ההילנג ויכולות העברת האנרגיה. קורס לימודי הילינג אנרגטי הנלמד במכללת תלתן מועבר ע"י הילר מוסמך ,  בעל ניסיון רב.

 

לימודי הילינג הן מתנה מושלמת לימי הולדת, שיכולה לספק לאהוב ליבכם תחושה נעימה. 

 

 

ראה עוד אודות קורסים נוספים של מכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה

שם המנחה: אייל מויאל

מבנה הקורס: 30 מפגשים , כל מפגש 4 שעות לימוד אקדמאיות.

תעודה מוענקת: מטפל מוסמך בהילינג

פירוט נוסף: