עיסוי אינדיאני

דויד פרישר

מה הוא עיסוי אינדיאני ?

עיסוי אינדיאני הוא עיסוי המבוצע על פי יסודות החיים של המתיישבים הקדומים, האינדיאנים. האמונה בכוחה של אמא אדמה, באנרגיות שמקורן בטבע וביכולות של הטבע למלא את גופנו ולחזק אותו. בעיסוי האינדיאני השתמשו בעבר ,לפני כשלוש מאות שנה האינדיאנים הקדומים כדי לאזן את גופם רוחנית, פיזית ונפשית. כיום מבוצע עיסוי אינדיאני בשילוב עם אבנים חמות .

 

כאשר המטופל שוכב על בטנו ועל גבו מונחות אבני בזלת חמות , אבני הבזלת הן אבנים אשר לא עברו עיבוד והן בצורה הטבעית בה הן נמצאו בטבע ,ומכילות מינרלים שונים מן הטבע. במהלך העיסוי באבנים חמות מונחות האבנים על גוף המטופל. האבנים מסייעות לשמירה על מחזוריות הדם, הן מרפאות את השריר מחזקות את הגוף, מרגיעות את הנפש ומעניקות אנרגיה החיונית לגופנו. העיסוי האינדיאני משלב בתוכו גם שימוש בשמני עיסוי נעימים החודרים אל העור ומזינים אותו. עיסוי באבנים חמות מסייע למטופל לתחושת  רגיעה, שלווה ונינוחות .

 

 

 

קורס עיסוי באבנים חמות - מכללת תלתן :

על מנת להפוך למעסה באבנים חמות מומלץ ללמוד קורס עיסוי באבנים חמות במכללת תלתן . מכללת תלתן בשיתוף עם מכללת תל אביב היא מכללה לתחומי העיסוי רפואה המשלימה מהמובילות בתחומה . קורס עיסוי באבנים חמות - מכללת תלתן נפרש על פני כשני מפגשים כאשר כל מפגש אורך כארבע שעות. קורס העיסוי באבנים חמות המועבר במכללת תלתן הוא קורס מקצועי , המועבר על ידי מרצה מוסמך בעל ידע רב בתחום העיסוי וניסיון עשיר. קורס עיסוי באבנים חמות יכשיר אתכם להיות מעסים בעלי יכולות מגוונות - הן טיפוליות לצורך הנאה והן לצורך טיפול רפואי.


במהלך הקורס ב מכללת תלתן לומד התלמיד טכניקות עיסוי שונות.כיצד ללוש את השרירים בעזרת האבנים, היכן להניח את האבנים לאורך גוף המטופל, כיצד לשחרר לחצים נפשיים ופיזיים, כיצד להפיג מתחים וכיצד לסייע בפתרון בעיות שונות כגון: ניקוז רעלים, וזירוז חילוף חומרים. כמו כן לומד התלמיד על מרכזי האנרגיה בגוף האדם, הצ'קרות, וכיצד להשתמש במרכזי האנרגיה על מנת למקסם את הטיפול באבנים החמות .


עיסוי באבנים חמות כאמור הוא עיסוי מרגיע מאוד המקנה למטופל תחושת הרגעה והרפיה עמוקה. קורס העיסוי באבנים חמות המוצע במכללת תלתן הוא קורס מומלץ מאוד המקיף את כל הידע הדרוש לצורכי עיסוי באבנים חמות .

שם המנחה: דויד פרישר

מבנה הקורס: 2 מפגשים , כל מפגש 4 שעות לימוד אקדמאיות

תעודה מוענקת: מטפל מוסמך באבנים חמות

פירוט נוסף: ניתן לרכוש ערכות במכללה