עיסוי אירוודי


מה הוא עיסוי אירוודי?

אירוודה היא שיטת טיפול ברפואה ההוליסטית שמקורה בהודו, מטרתה של השיטה היא להביא את הגוף והנפש של המטופל למצב של הארה, שלווה והרמוניה גופנית ונפשית. האירוודה דוגלת בשמירה על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ושימוש בצמחים לריפוי. השיטה דוגלת בכך שעל ידי הגעה לשלמות נפשית ורוחנית ניתן לרפא מחלות פיזיות ובריאותיות שונות.


עיסויי אירוודי הינו למעשה הדרך להגיע לאותה מטרה נכספת של שלמות והרמוניה בגופו ונפשו של המטופל. העיסוי האירוודי נעשה על ידי שימוש במשיחת שמן שומשום  בתחילה על גבי העין השלישית של המטופל, שהיא כאמור אזור בלוטת יותרת המוח ולאחר מכן משיחת הגוף כולו. במסגרת הטיפול יכול להיעשות שימוש באבנים שונות שתפקידן לפתוח מקורות אנרגיה. שמני העיסוי מחליקים את הגוף, ממריצים את הדם ומעוררים התחדשות.  מטופלים רבים מדווחים כי לאחר עיסוי אירוודי הרגישו הרגשה של רגיעה ושלווה

היכן ניתן ללמוד קורס אירוודה

כאמור תחום האירוודה הינו תחום מעניין מאוד, לאלו מבינכם שמתעניינים בתחום ורוצים להרחיב את ידיעותיהם מומלץ להירשם לקורס אירוודה .


במכללת תלתן מוצע קורס אירוודה כחלק ממערך לימודי עיסוי , בקורס תלמדו אודות הרקע האנרגטי של אבנים מסוימות, תלמדו טכניקות שונות לעבודה עם אבנים, תקבלו הנחיות מדויקות לגבי מקום ההנחה של כל אבן וההשפעה שלה. תקבלו הדרכה כיצד לגעת בגוף המטופל היכן ללחוץ ובאיזה צורך לחוש את גופו.


דגשים בעת הרשמה לימודי אירוודה

בעת ההרשמה לקורס לימודי אירוודה חשוב לשים לב כי בחרנו ללמוד במקום מקצועי ומהימן. מכללות המציעות לימודי רפואה משלימה צצות כפטריות אחרי הגשם וכשמדובר במקצוע טיפולי עדיף וכדאי לבחור במוסד לימודים מוכר ומוערך אשר קיים זמן רב.


חשוב לשים לב לאורך הקורס ולתעודה הניתנת בסופו, במכללת תלתן ישנו קורס אירוודה המוצע כחלק ממערך לימודי עיסוי כלליים אשר נמשכים על פני שנתיים  וישנו קורס עיסוי אירוודי אשר נפרש על פני 60 שיעורים שכל אחד מהם עורך 4 שעות. הקורס במכללת תלתן מועבר ע"י מומחה אירוודה בעל ניסיון רב כמורה ומטפל . בסופו של קורס ללימודי אירוודה במכללת תלתן ניתנת תעודת הסמכה של מעסה אירוודה מוסמך.

 

ראו גם: עיסוי עד הבית

שם המנחה:

מבנה הקורס: 1

תעודה מוענקת:

פירוט נוסף: