קורס עיסוי פנים יפני

גולשים וסטודנטים יקרים, נכון לשנת 2023 קורס עיסוי פנים יפני אינו מתקיים במכללה ואין צפי להחזרתו. אנא לחצו כאן לרשימת הקורסים הפעילים במכללה. 

                             

     

מהו עיסוי פנים יפני ?

 

עיסוי פנים יפני - עיסוי מסורתי , ייחודי ועתיק בעזרתו טיפלו בנשות הקיסר ביפן משנת 1472. הטיפול בן ה70 דקות  משלב עיסוי מרדיאנים, לחיצות בנקודות אוקופונקטורה ועיסוי צוואר, קרקפת וראש.

      

 

  מה היתרונות של עיסוי יפני ?

עיסוי יפני ייחודי זה הינו בעל יכולת להביא להרפיה עמוקה, להפיג מתחים  ואף לטפל במגרנות וכאבי ראש שונים . הנטייה לאגור מתח באזור הפנים והצוואר מאפיינת רבים מבני האדם. מתח זה משפיע עלינו בכמה רבדים. עיסוי יפני זה מעורר את מערכת העצבים, מזרים דם ומנקז רעלים מהפנים. באמצעות מזותרפיה כאשר הוא נעשה בצורה נכונה, הוא  מאזן את ה"קי" (כוח החיים) ובכך מקדם את המצב הבריאותי הכללי ואת מראה פניו של המטופל. 

 

מכשיר נוסף המסייע בטיפול עור הפנים שלנו הוא מכשיר ביתי למיצוק העור. המכשיר משלב גלי רדיו וטכנולוגיית מיקרו ויברציה למתיחת עור הפנים ומראה רענן. המכשיר מומלץ על ידי רופאי עור לטיפול ביתי שאינו פולשני. אחת הסיבות להמלצה זו היא שילוב תאורת LED באורכים משתנים המסייעים בהמרצת מחזור הדם וברענון תאי העור בפנים.

 

 

קורס עיסוי פנים - מה לומדים?

 

מה לומדים בקורס? להעניק טיפול תרפואי    בן 70 דקות לאזור הצוואר פנים וקרקפת.

                              

      אורך הקורס : 80 ש"א .בשמונה ימים   

  

      רוברט ויפאל כהן  חי בבולדר קולורדו בארה"ב ובמשך מספר חודשים בשנה מוזמן לאירופה ללמד קורסים בעיסוי פנים יפני.

 

·              סיים לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת מרילנד בארה"ב. 

·              בעל ניסיון של כ20 שנה בתראפיות גוף.

·              מזה שבע שנים מוזמן ללמד את השיטה בגרמניה, איטליה, ספרד, רוסיה, הודו, מקסיקו וישראל.חלק מהמקומות בהם ויפאל מלמד הינם מכללה לרפואה משלימה מהגדולים באירופה.

 

ויפאל  מלמד עיסוי פנים יפני  בארץ,  אחת לשנה בלבד

 

 

 

 

 

 

ראה עוד אודות קורסים נוספים של מכללת תלתן - מכללה לרפואה משלימה ולימודי תטא הילינג
 

שם המנחה:

מבנה הקורס:

תעודה מוענקת:

פירוט נוסף: